MR Satınalma Hizmetleri

MR cihazınızı Neden Renova aracılığıyla almalısınız?

Üretici firma sertifikalı mühendislerden oluşan kadro: Renova üretici firma eğitimlerini almış uzmanlardan oluşan servis sağlayıcısıdır. Renova’dan satın aldığınız MR cihazı, alt sistemler, yazılımlar ve hatta pahalı dedektörler dahil olmak üzere tüm bileşenler kapsamlı bir kalite denetimine tabi tutulur. Renova olarak sisteminizin OEM özelliklerini karşılayacağını veya aşacağını garanti ediyoruz.

Doğru model ve yazılımı belirlemeye yönelik danışmanlık: Hangi modele veya yükseltmeye ihtiyacınız olduğundan emin olmanıza yardımcı oluruz. MR cihazının servis loglarını okumakla kalmıyoruz, mühendislerimiz kullanılmış bir MR cihazı önermeden önce her sistemin ayrıntılı bir incelemesini yapıyor. Son model çok parçalı tarayıcılar da dahil olmak üzere klinik ve bütçe ihtiyaçlarınıza uygun doğru sistemi bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Kapsamlı saha planlaması ve kurulum: Yeni bir oda kurulumu veya kullanılmış bir MR cihazını yenisiyle değiştirme projenizde süreçleri etkin bir şekilde yönetebilir, aksaklıkları önleyebiliriz. Saha planlamasını yaparak yeni tarayıcınızı kurulumdan elektronik hasta kayıtlarını arşivlemek ve erişmek için radyoloji bilgi sisteminize bağlantısının sağlanmasına kadar kurulumları gerçekleştirebiliriz.

Renova Kaliteli CT ve MR parçaları rekabetçi fiyat avantajıyla sunar.

Renova, kaliteli OEM parça tedarikinde için benzersiz bir tecrübeye sahiptir. Hedefimiz, sorununuzu ilk seferde düzeltmek için size en uygun parçayı en iyi avantajlı fiyata sağlamaktır. Renova’nın saha eğitimli mühendisleri, parça siparişi vermeden önce sorunu tanımlar, sizi süreçler ve parçalar hakkında bilgilendirir ve onayınızı alır. Parça kataloğumuzu sürekli güncel tutarak size en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Sektördeki En Kapsamlı Envanter: Sektördeki en kapsamlı CT ve MR parça envanterlerinden birine sahibiz. Ayrıca, son model CT ve MR parçalarının en kapsamlı kataloglarından birine sahibiz, bu nedenle OEM parça almak için prim ödemek zorunda değilsiniz.

Sertifikalı, Kaliteli Parçalar: Renova, yenilenmiş CT ve MR parçaları kapsamlı bir kalite kontrol ve test işlemine tabi tutar. Bütün parçaların ISO 9001 ve 13485 standartlarına uygun olmasını sağlamak için gereken bileşenleri değiştirir veya onarırız.

Uzman Mühendislik Desteği: Bir parça sipariş etmek için bizi aradığınızda, bir depo sorumlusu ile değil, bir mühendisle konuşursunuz. Saha eğitimli mühendislerimiz, parça sipariş etmeden önce sorunu tanılamanıza veya teyit etmenize yardımcı olabilir. Hedefimiz, sorunları çözmede zaman ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olmaktır.

Yenilenmiş CT X-Işın Tüplerimiz ile paradan tasarruf edin ve mevcut ekipmanlarınızın performansını artırın.

Renova radyologlar, onkologlar ve biyomedikal mühendisleri için yüksek maliyetli OEM parçalar yerine yeni ve uygun maliyetli alternatifler sunuyor. Görüntüleme sürecinde kritik öneme sahip, CT ve MR X ışını tüpleri uygun fiyatlı ve yüksek kalitede CT bileşenlerinin artan talebini karşılamak için Renova sunuyor.

Tedarik ettiğimiz CT Tüplerinin tüm bileşenleri OEM özelliklerine uyacak şekilde değiştirilmiş ve test edilmiştir.

 

Servis Talebi Oluşturun

Sitemizden veya çağrı merkezimizden servis talebi oluşturabilirsiniz

Bizi Arayın 0850 226 26 22