Hakkımızda

RENOVA MEDİKAL HAKKINDA

Renova Medikal Mühendislik A.Ş. SIEMENS’te uzun yıllar çeşitli modalitelerde (MR-CT) ve servis yönetiminde çalışan başarılı mühendislerin bir araya gelerek oluşturduğu bir servis firması olarak yurtiçinde ve yurtdışında hizmet vermektedir.

MRI, Tomografi ve Ultrason gibi ileri teknoloji donanımına sahip görüntüleme sistemlerine 10 yılı bulan deneyime sahip ve alanlarında eğitim almış uzman bir teknik kadro ile kurulmuştur.

Türkiye başta olmak üzere, Avrupa ve Ortadoğu’da bakım, onarım, yedek parça temini, 2. el cihaz alım satımı, sistem kurulumu ve depolama gibi konularda, hastahane ve tıbbi görüntüleme merkezlerinin güvenilir çözüm ortağı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

MR cihazlarını biz icat etmedik, yalnız onu ekonomik hale getirdik.

Son yıllarda MR ve CT cihazları bakım ve onarım maliyetlerinde öngörülemez artışlar gerçekleşmektedir. Hastanelerden görüntüleme merkezlerine kadar her sağlık kuruluşu bu durumdan etkilenmektedir. Bütçe baskısı, medikal görüntüleme ekipmanı ve destek hizmetlerinde daha ihtiyatlı yaklaşmaya yönlendirmektedir.

Bununla birlikte görüntüleme cihazlarını tam olarak çalışır durumda tutmak kaliteli ekipman ve güvenilir destek gerektirir. Servis süreçlerinin uzaması, parça teminindeki sorunlar Hastane ve görüntüleme merkezlerinin en önemli sorunlarındandır.

Sektördeki bu sorunları iyi bilen RENOVA, özellikle SIEMENS marka cihazlarında ortaya çıkan alternatif radyoloji servis hizmet taleplerine cevap vermek üzere 2015 yılı sonlarında İstanbul’da hizmete başlamıştır.

Sizden İlham Alıyoruz

Sağlık ciddi iş kollarından biri ve bu sektöründe maliyeti, uzmanlık gereksinimi ve duyulan ihtiyaç itibariyle en önemli bölümlerin başında radyoloji bölümleri geliyor. Hastanelerin ve tıbbi görüntüleme merkezlerinin can damarları olan MR cihazlarının sürekli çalışır, verimli ve sürdürülebilir olması kritik öneme sahip. Bu bilinçle çalışan Renova, deneyimlerinden edindiği bilgi neticesinde hastanenizde ve kliniğinizde sizlere iş ortağı yaklaşımıyla hizmet veriyor. Yaptığı işin etik değerleri konusunda bilinçli, sağlık sektöründe çalışmanın gerektirdiği hassasiyetlerin farkında ve alanında uzman olmanın önemini bilen kadrosu ile MR-CT cihazlarınızla ilgili çözüm ortağınız olmaya devam ediyor.

MR ve CT ihtiyaçlarınızı karşılarken avantajlarımızdan yararlanıyoruz.

Renova olarak küresel üreticilerle işbirliği içerisinde çalışan bir firmayız. ISO sertifikalı kalite güvencesiyle uygun maliyetle dünya standartlarında hizmet sunuyoruz.

Coldhead, Compressor, Coil ve X-Ray Tube’ler de dahil olmak üzere bütün gereksinimlerinizi kapsayan CT ve MR parçalarının en kapsamlı envanterlerinden birine sahibiz ve alanında uzman, üretici firma eğitimlerini almış sertifikalı mühendislerden oluşan bir ekibiz.

Kalite Yönetimi

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi aracılığı ile kaliteyi olmazsa olmaz bir zorunluluk olarak görmek ve bu çerçevede;
* Yaptığımız çalışmalarda müşter memnuniyetini her şeyden üstün tutmayı,
* Teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek sürekli iyileştirme bilinciyle güvenilir, dürüst, planlı ve zamanında istenen hizmeti gerçekleştirmeyi,
* Kuruluşumuzda çalışan personelin gelişimini, kariyerini geliştirmek için planlanan aralıklar ile eğitimlere önem  vererek eğitimli personel ile çalışmayı
* Yasal şart ve mevzuatlara uygun hareket etmeyi
Taahhüt ederiz.